cropped-logo.png

Rezultaty...

Katarzyna Stankiewicz

Wokalistka zespołu Varius Manx.

Monika Dabkiewicz

Holistyczny trener fitness

Paweł Pawlak

Certyfikowany hipnoterapeuta, trener przygotowania mentalnego, twórca marki Inner War Saga.

Kinga Kołodziej

Kinga pracuje z kobietami które zmagają się z insulinoopornością. 

W głębi duszy zawsze marzyłam, żeby być takim wyjatkowym specjalistą, który jest poszukiwany, nie biega za klientami. Nie dlatego żeby się pysznić, tylko żeby prawdziwie pomagać, poświęcić czas, zrobić to najlepiej jak mogę.

Wiele lat jednak nie umiałam zatrzymać się i przestać brać tylu klientów ile potrzebowałam żeby utrzymać firmę i żyć na jakimś poziomie. Myślałam ze tak musi być. Tylko ja tak na prawdę życia nie miałam.

Żyłam w amoku i natłoku pracy nie ciesząc się chwilami z bliskimi. W glowie mialam tylko zobowiazania i jak dam radę. Chciałam wszystkich zadowolić. Mam gęsią skórkę jak o tym myślę.

Nie umiałam podnieś cen, przestać brać tyle osób. Wierzyłam, że w końcu się zorganizuję.

Bzdura. Byłam świetnie zorganizowana. A mimo to nie dawałam chwilami rady. Jakby tego było mało, zewsząd doradcy marketingowi kazali robić jeszcze więcej! Więcej postów, newsletterów, ebooki, kursy.

I to mialo mnie uwolnić? To było nie do przyjęcia. Chciałam polepszać jakość usług a z czegoś musiałabym zrezygnować na rzecz pisania postów. Po to żeby przyciągnąć jeszcze więcej klientów i mieć jeszcze mniej czasu i/lub gorsze usługi.

Kiedy przeczytałam post u Konrad od razu umówiłam się na rozmowę i pamiętam ją do dziś. To był krok z którego jestem szalenie dumna. To tutaj znalazłam bezpieczne miejsce, żeby odważyć się dać prawdziwą jakość moim klientkom.

Sama nigdy nie dałabym rady. Byłam pod ścianą, bliska wypaleniu i pełna poczucia winy. Nie wiem czy to ja znalazlam Konrada, Martę czy oni mnie:) Za to wiem, że idę we właściwym kierunku. Moje klientki są zaopiekowane. Mogę coraz lepiej im pomagać. Co WAŻNE mając nareszcie swoje życie. Czas dla rodziny. Wolność w głowie. To powoduje, że jestem autentyczna, wiarygodna i spójna. Bo przecież uczę zdrowego stylu życia! Mój był w jakimś sensie chory.

Teraz zdrowieje, dziękuję Marcie i Konradowi. Dziękuję to za mało…

Joanna Dziergas

Joanna wspiera kobiety, które utraciły siebie…

Witajcie, chcę podzielić się z wami moją historią.

3 miesiące temu, brak płynności finansowej stawiał mnie przed podjęciem bardzo trudnej decyzji. Rozważałam pracę na etacie. Nawet wysyłałam już CV.
 
Wtedy wyświetliła mi się reklama Konrada. Wiedziałam, że próbowalam już wszystkiego, również usług marketerów, którzy wciąż mówili o budowaniu swojej marki osobistej.
 
Również darmowych treści i uzewnętrzniania się… Nic nie przynosiło oczekiwanych rezultatów.
 
To, że potrafię transformować ludzkie życia, nie przekładało się na ilość klientów.
 
Dlatego gdy zobaczyłam przekaz Konrada, odrazu wiedziałam, że jest to wiedza i pomoc, której szukam. Czułam wręcz, że jest to brakujące ogniwo.
 
Bo skoro robię wszystko i to nie działa, muszę pomijać jakiś bardzo ważny aspekt. O którym istnieniu pewnie jeszcze nie wiem.
 
My coachowie, oczekujemy od naszych klientów, by podjęli dla siebie ważną decyzję. Która, zmieni ich życie. By oczekiwać tego od innych, musimy sami podjąć taką samą.
 
W 3 miesiące zmieniło się to ja jak prowadzę swoją działalność, ale co najważniejsze zmieniłam się ja. Zdobyłam pewność siebie. Nie muszę już nic nikomu udowadniać.
 
W końcu spełniam się zawodowo. To wszystko dzięki tej stanowczej decyzji.
 
Jak wyglądałoby moje życie gdybym jej nie podjęła?
 
Na szczęście tego nigdy się nie dowiemy.
 
Dziękuję Konrad.

Paweł Sowa

Trener Głębokiej Zmiany, twórca metody RuszDuszę®

Myślę, że każdy klient teamu Góraków przechodzi dość podobny proces TRANSFORMACJI. Od początkowego „dlaczego ktoś miałby mi tyle zapłacić”, poprzez różne osobiste czyszczenia przekonań i usyfionego mind-setu, po pierwszy konkretny przelew. 

Doświadczyłem tego wszystkiego. Czasami dość boleśnie. Ale warto było, bo po paru drobnych przeróbkach oferty i precyzyjnego zaadresowania problemu i to jeszcze zanim wystartowała kampania zgłosiło się do mnie 5 klientów, po nowych stawkach. Dwoje z nich zdążyło już ukończyć program i efekty w ich życiu sprawiają, że zbieram szczękę z podłogi. Mówiąc krótko. W jakimkolwiek miejscu jesteś- wytrwaj!!!

Rozwiązania Klasy Premium Dla Coachów, Konsultantów i Specjalistów