POZYSKUJ KLIENTÓW GOTOWYCH ZAPŁACIĆ CI NAWET KILKUKROTNIE WIĘCEJ ZA TWOJE PROFESJONALNE USŁUGI, COACHING, PROCES, DORADZTWO LUB PAKIET SESJI

…dzięki temu zmniejsz ilość swojej pracy – bez skomplikowanego marketingu, budowania społeczności, skupiając się tylko i wyłącznie na pracy z wartościowymi klientami i dostarczaniu im świetnych rezultatów

Osiągnięcie Wolności i Mistrzostwa w swoim biznesie jest możliwe. JEDNA DECYZJA wystarczy, aby w perspektywie 90 dni lub krócej wypracować i utrzymać fenomenalne wyniki finansowe. Mając klarowną i uporządkowaną wizję wspierania i przyciągania świetnie płacących, zaangażowanych w zmianę klientów zaczniesz nowe życie, pełne lekkości, wolności i  szczęśliwych momentów z bliskimi.

Zanim umówisz się z nami na rozmowę

Naszymi klientkami są  głównie kobiety świadome swojej wewnętrznej mocy i odpowiedzialnie podchodzące do ekspansji swojego biznesu. Trafiają do nas mentorki, specjalistki,  liderki, terapeutki, trenerki, szkoleniowcy, dietetyczki, projektantki, właścicielki firm z branży finansowej, kreatywnej, rozwoju osobistego i holistycznego.

 Dzięki pracy z nami te niezwykłe kobiety zaczynają dostrzegać i rozumieć prawdziwą wartość tego, co oferują, swojej wiedzy i doświadczenia. Z naszą pomocą nie raz całkiem od podstaw tworzą wysokowartościowe usługi, programy, coachingi lub procesy transformacyjne z zupełnie nową energią i zapałem. To dlatego w oferowanych przez nie usługach czuć lekkość, radość i nieocenioną wartość. Nowy sposób postrzegania własnych usług i korzyści jakie oferują swoim klientom sprawia, że bez oporów podnoszą swoje ceny. To daje im poczucie spełnienia i wolności.

...

Ta rozmowa jest dla kobiet, które chcą wnieść więcej autentyczności, lekkości i rezultatów do swoich działań. Chcą zarabiać świetne pieniądze, dostarczać trwałych transformacji swoim klientom i móc to robić mądrze. Działają w swojej unikatowej energii,  wreszcie w pełni uznając swoją wyjątkowość i szanując swój cenny czas.

O nas

339024258_196059083159745_7701129287525497396_n

Nazywam się Konrad Górak. pomagam ludziom uwolnić bardzo dużo czasu, skoncentrować się wyłącznie na tym, co ważne, przetransformować usługi i sprzedawać je za odpowiednio wysokie stawki. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu własnych wysoko-dochodowych biznesów i tego z pasją uczymy przedsiębiorcze kobiety.

Na co dzień pokazujemy jak:

Jeszcze kilka lat temu sami byliśmy w tym miejscu, w którym prawdopodobnie Ty jesteś teraz.

Znamy to uczucie frustracji, zmęczenia i braku satysfakcji ze swoich wyników, bo jeszcze kilka lat temu prowadzenie naszego biznesu doradczo-coachingowego było okupione mnóstwem wysiłku i stresu.

Wydawało nam się, że tylko dzięki nerwowej gonitwie za klientami poprzez tworzenie postów, podcastów i różnego rodzaju darmowych treści w mediach społecznościowych uda nam się rozwinąć go do takiego poziomu, o jakim marzyliśmy.

Nie chcieliśmy dłużej tracić czasu i energii na szukanie klientów. Chcieliśmy w pełni skupić się na tym, w czym jesteśmy najlepsi – na faktycznej pracy z nimi.

Odkryliśmy taki model biznesowy, który nie tylko pomaga nam służyć naszym klientom na najwyższym poziomie naszej ekspertyzy, ale też daje dużo wolności i czasu na rozwijanie naszych pasji i budowanie relacji ze sobą i czwórką naszych dzieci, bez martwienia się o liczbę klientów czy o zbyt dużą ilość pracy.

Często sobie żartujemy, że pomagamy przejść na pół-emeryturę, bo nasi klienci zaczynają pracować o połowę mniej a zarabiają kilkukrotnie więcej niż do tej pory.

Rezultaty

Rezultaty...

Katarzyna Stankiewicz

Wokalistka zespołu Varius Manx.

Monika Dabkiewicz

Holistyczny trener fitness

Paweł Pawlak

Certyfikowany hipnoterapeuta, trener przygotowania mentalnego, twórca marki Inner War Saga.

Kinga Kołodziej

Kinga pracuje z kobietami które zmagają się z insulinoopornością. 

W głębi duszy zawsze marzyłam, żeby być takim wyjatkowym specjalistą, który jest poszukiwany, nie biega za klientami. Nie dlatego żeby się pysznić, tylko żeby prawdziwie pomagać, poświęcić czas, zrobić to najlepiej jak mogę.

Wiele lat jednak nie umiałam zatrzymać się i przestać brać tylu klientów ile potrzebowałam żeby utrzymać firmę i żyć na jakimś poziomie. Myślałam ze tak musi być. Tylko ja tak na prawdę życia nie miałam.

Żyłam w amoku i natłoku pracy nie ciesząc się chwilami z bliskimi. W glowie mialam tylko zobowiazania i jak dam radę. Chciałam wszystkich zadowolić. Mam gęsią skórkę jak o tym myślę.

Nie umiałam podnieś cen, przestać brać tyle osób. Wierzyłam, że w końcu się zorganizuję.

Bzdura. Byłam świetnie zorganizowana. A mimo to nie dawałam chwilami rady. Jakby tego było mało, zewsząd doradcy marketingowi kazali robić jeszcze więcej! Więcej postów, newsletterów, ebooki, kursy.

I to mialo mnie uwolnić? To było nie do przyjęcia. Chciałam polepszać jakość usług a z czegoś musiałabym zrezygnować na rzecz pisania postów. Po to żeby przyciągnąć jeszcze więcej klientów i mieć jeszcze mniej czasu i/lub gorsze usługi.

Kiedy przeczytałam post u Konrad od razu umówiłam się na rozmowę i pamiętam ją do dziś. To był krok z którego jestem szalenie dumna. To tutaj znalazłam bezpieczne miejsce, żeby odważyć się dać prawdziwą jakość moim klientkom.

Sama nigdy nie dałabym rady. Byłam pod ścianą, bliska wypaleniu i pełna poczucia winy. Nie wiem czy to ja znalazlam Konrada, Martę czy oni mnie:) Za to wiem, że idę we właściwym kierunku. Moje klientki są zaopiekowane. Mogę coraz lepiej im pomagać. Co WAŻNE mając nareszcie swoje życie. Czas dla rodziny. Wolność w głowie. To powoduje, że jestem autentyczna, wiarygodna i spójna. Bo przecież uczę zdrowego stylu życia! Mój był w jakimś sensie chory.

Teraz zdrowieje, dziękuję Marcie i Konradowi. Dziękuję to za mało…

Joanna Dziergas

Joanna wspiera kobiety, które utraciły siebie…

Witajcie, chcę podzielić się z wami moją historią.

3 miesiące temu, brak płynności finansowej stawiał mnie przed podjęciem bardzo trudnej decyzji. Rozważałam pracę na etacie. Nawet wysyłałam już CV.
 
Wtedy wyświetliła mi się reklama Konrada. Wiedziałam, że próbowalam już wszystkiego, również usług marketerów, którzy wciąż mówili o budowaniu swojej marki osobistej.
 
Również darmowych treści i uzewnętrzniania się… Nic nie przynosiło oczekiwanych rezultatów.
 
To, że potrafię transformować ludzkie życia, nie przekładało się na ilość klientów.
 
Dlatego gdy zobaczyłam przekaz Konrada, odrazu wiedziałam, że jest to wiedza i pomoc, której szukam. Czułam wręcz, że jest to brakujące ogniwo.
 
Bo skoro robię wszystko i to nie działa, muszę pomijać jakiś bardzo ważny aspekt. O którym istnieniu pewnie jeszcze nie wiem.
 
My coachowie, oczekujemy od naszych klientów, by podjęli dla siebie ważną decyzję. Która, zmieni ich życie. By oczekiwać tego od innych, musimy sami podjąć taką samą.
 
W 3 miesiące zmieniło się to ja jak prowadzę swoją działalność, ale co najważniejsze zmieniłam się ja. Zdobyłam pewność siebie. Nie muszę już nic nikomu udowadniać.
 
W końcu spełniam się zawodowo. To wszystko dzięki tej stanowczej decyzji.
 
Jak wyglądałoby moje życie gdybym jej nie podjęła?
 
Na szczęście tego nigdy się nie dowiemy.
 
Dziękuję Konrad.

Paweł Sowa

Trener Głębokiej Zmiany, twórca metody RuszDuszę®

Myślę, że każdy klient teamu Góraków przechodzi dość podobny proces TRANSFORMACJI. Od początkowego „dlaczego ktoś miałby mi tyle zapłacić”, poprzez różne osobiste czyszczenia przekonań i usyfionego mind-setu, po pierwszy konkretny przelew. 

Doświadczyłem tego wszystkiego. Czasami dość boleśnie. Ale warto było, bo po paru drobnych przeróbkach oferty i precyzyjnego zaadresowania problemu i to jeszcze zanim wystartowała kampania zgłosiło się do mnie 5 klientów, po nowych stawkach. Dwoje z nich zdążyło już ukończyć program i efekty w ich życiu sprawiają, że zbieram szczękę z podłogi. Mówiąc krótko. W jakimkolwiek miejscu jesteś- wytrwaj!!!