O nas

konradgorak.pl

Pewnie zastanawiasz się co robimy i jak może pomóc to Tobie?

Pomagamy właścicielom małych i średnich firm oraz wszelkiego rodzaju coachom, ekspertom i specjalistom, którzy nie są zadowoleni ze swoich wyników lub chcą przejść na wyższe poziomy biznesowe, w krótszym czasie.

Pomagamy im poprzez edukację, kształcenie oraz szkolenia z zakresu strategii, marketingu oraz ich podejścia do prowadzenia biznesu, tak aby pobudzić ich działania do szybkiego wzrostu i skalowania. Nie jesteśmy kolejną firmą od marketingu. Od ponad 7 lat pomogliśmy ponad 100 000 przedsiębiorcom działającym w 84 branżach i w ponad 20 krajach na całym świecie.
 
Konrad poświęcił kilka lat na testowanie modeli biznesowych oraz na współpracę z najlepszymi ekspertami na świecie aby dogłębnie zrozumieć ideę systemów biznesowych oraz aby z laserową precyzją znajdować określone rozwiązania dla każdej firmy. Była to żmudna praca w postaci analizy, obserwacji, wyciągania wniosków z sukcesów i porażek.

Stworzyło to solidny fundament, na którym powstała innowacja w podejściu Konrada i Marty. Połączenie systemów z mindsetem pozwala na zapewnienie struktury, który wdrożona w biznesie naszych klientów pozwala zwielokrotnić zyski już podczas pierwszego miesiąca, trwającego najczęściej trzy miesiące procesu.

Pomagamy klientom zrozumieć ich wartość oraz tego co wnoszą w życie swoich klientów a następnie pokazujemy im krok po kroku w jaki sposób mają pozyskiwać klientów w sposób spójny ze sobą.

Całość jest podzielona na prosty, 4 etapowy proces, który wykorzystuje unikalną wiedzę naszych klientów bez spędzania lat na budowanie wizerunku, bloga, social media.

Całość sprowadza się do precyzyjnego komunikowania swojej wartości oraz tego co wniesiesz w życie swoich klientów.

Następnie uczymy naszych klientów w jaki sposób mają rozmawiać ze swoimi klientami aby wydobyć z nich sedno problemu oraz odkryć do czego dążą na głębokim poziomie ich pragnień i dążeń.

Nasi klienci potwierdzają, że pierwsze tygodnie nie tylko przynoszą zmianę w wysokości przychodów, ale także uwalniają ich od obciążeń i dają pełną klarowność co do ich wizji.

O Konradzie

Konrad Górak jest biznesmenem, przedsiębiorcą, inwestorem i międzynarodowym ekspertem w zakresie cen i psychologii sprzedaży. Jako jeden z wiodących strategów biznesowych w Europie, konsultował się w 12 krajach i ponad 84 różnych branżach i uczył ponad 100 000 osób na całym świecie poprzez swoje seminaria online, warsztaty, seminaria internetowe i doradztwo. Do tej pory zarobił dla swoich klientów miliony dolarów przychodu. Ekspert w dziedzinie sztuki i nauki etycznej sprzedaży, marketingu i świadomego budowania biznesu. Jest źródłem informacji dla najlepszych konsultantów, ekspertów i właścicieli firm. W swojej karierze współpracował ze wszystkimi szczeblami biznesu, specjalizując się w małych i średnich firmach. Trenował także tysiące konsultantów, doradców i trenerów w wielu krajach w zakresie rozwoju i strategii biznesowej, marketingu, sprzedaży, ludzkich zachowań i psychologii sprzedaży. Od rozpoczęcia swojej pierwszej działalności w wieku 21 lat Konrad z powodzeniem pokonuje zarówno biznesowe, jak i osobiste przeciwności.

Po usunięciu własnych blokad marketingowych i mentalnych oraz znalezieniu unikalnego przekazu przeszedł od zarabiania zaledwie 500 USD miesięcznie do budowania ośmiocyfrowego biznesu. Obecnie specjalizuje się w pracy z transformacyjnymi przedsiębiorcami, trenerami, konsultantami, autorami i innymi profesjonalistami w celu budowania 6- i 7-cyfrowych biznesów. Pomaganie im sprzedawać z miłością i uczciwością.

 Doradza im, aby znaleźli swój niepowtarzalny głos i przekształcili swoją wiedzę i doświadczenie w coś, czego ludzie są podekscytowani tym, że mogą być częścią i za co płacić, podczas gdy po prostu służą swoim klientom z pasją, robiąc to, co kochają, prowadząc biznes przyjazny dla stylu życia.

 Jest w trakcie budowania odnoszącej duże sukcesy międzynarodowej firmy zajmującej się sprzedażą i rozwojem biznesu, która pomaga ludziom wprowadzać szybkie zmiany, łączyć się z tym, kim naprawdę są i prowadzić swoją działalność z pasją i celem.

Jest sportowcem ekstremalnym, zapalonym artystą sztuk walki, trenującym od 7 roku życia. W 2015 roku został uznany za jednego z 5 najlepszych międzynarodowych ekspertów ds. start-upów do śledzenia na Twitterze. Ponadto w tym samym roku został uznany za jednego z 50 najlepszych ekspertów marketingowych na świecie. Jeśli chcesz porozmawiać z kimś na temat konsultacji z Konradem w Twojej firmie lub porozmawiać w Twoim imieniu podczas wydarzenia, wypełnij formularz kontaktowy tutaj.