Jak z Dużą Regularnością Zdobywać Świetnie Płacących Klientów i Dlaczego Wszystko Czego Uczono Cię Do Tej Pory o Marketingu Internetowym Wpływa Destrukcyjnie Na Twój Biznes
i Zabiera Ci Czas

Kliknij Tutaj Żeby Obejrzeć!

*Webinar dla Doradców, Konsultantów, Coachów, Terapeutów i różnego rodzaju Specjalistów Chcących Sprzedawać Więcej Za Znacznie Wyższe Stawki...bez poświęcania tego kim jesteś i w co wierzysz.

W tym webinarze dowiesz się...

Prowadzący - Konrad Górak

Master Business Acceleration Mentor, Strateg Biznesowy, twórca projektu "Sales Is LOVE" i jeden z międzynarodowych specjalistów w dziedzinie autentycznej sprzedaży, premium pricingu i psychologii wyceny.

Spędził blisko 10 lat poza granicami Polski pracując u boku wybitnych specjalistów z dziedzin sprzedaży, biznesu, marketingu i nowoczesnych technologii.
Specjalizuje się w pracy z przedsiębiorcami, liderami biznesu, coachami, konsultantami i marketerami z całego świata, asystując im w tworzeniu ich własnych 6 i 7 cyfrowych biznesów.

Pokazuje jak przyciągać więcej klientów inwestując w swoją autentyczność, jak zwiększać ceny usług do poziomu premium, i jak robić to wszystko nie rezygnując z życia pełnego pasji i bez poświęcania swojej wolności.