NASZĄ NAJWIĘKSZĄ RADOŚCIĄ JEST OBSERWOWANIE WYJĄTKOWYCH ZMIAN JAKICH DOKONUJĄ NASI KLIENCI W SWOIM BIZNESIE I ŻYCIU...

...ZMIAN WYKRACZAJĄCYCH DALEKO PONAD TO CO UWAŻALI ZA MOŻLIWE!

Wszyscy Ci Klienci pracowali skrupulatnie nad wdrożeniem wszystkich naszych sugestii, w pełni nam zaufali, uczestniczyli w wideo konferencjach, o wszystko pytali, podążali za każdą naszą strategią, przestali robić te wszystkie niepotrzebne rzeczy które do tej pory zabierały im czas i energię. A to nie było łatwe, bo musieli stawić czoła starym przyzwyczajeniom, wewnętrznym blokadom i strachowi który towarzyszył im na poszczególnych etapach. Ale byliśmy z nimi na każdym kroku, przeprowadzaliśmy za rękę przez każde możliwe wyzwanie które stanęło na drodze do ich sukcesu. Dziś są w zupełnie innym miejscu niż byli przychodząc do nas po pomoc i wsparcie w transformacji swojego biznesu.

Jesteśmy z Was wszystkich bardzo dumni!!!

CO O NAS MÓWIĄ...

Katarzyna Stankiewicz Wokalistka zespołu Varius Manx

Małgorzata Tadeusz-Ciesielczyk Doradca ds. wystąpień publicznych  

 http://www.malgorzatatadeusz.pl/

Postanowiłam dziś podzielić się z Wami efektami pracy z Konradem i Martą, tak dla otuchy i dodania odwagi tym którzy może się wahają czy warto.

 Tydzień temu na dobre wypuściłam swój autorski program według procesu Sales is Love przez który przechodziłam w ostatnich tygodniach i w ciągu tych 7 dni podpisałam już 3 umowy z klientami na równowartość 18 tys złotych.  

Wcześniej pracowałam z klientami w systemie konsultacji i rozliczania się za określoną liczbę godzin. Wiecie jak to jest, ciągła niewiadoma czy ktoś czasem nie odwoła spotkania, czy będzie kolejne polecenie tak by zacząć pracę z kolejną osobą. Do tego brak możliwości podejmowania decyzji o pełnej transformacji, bo akurat ktoś chce zakończyć współpracę po pięciu spotkaniach.  

Miałam już tego serdecznie dość i decyzja o podjęciu współpracy z Martą i Konradem to zmiana mojego życia i podejścia do biznesu. Wreszcie namacalnie czuję, że skupiając się na kilku klientach w miesiącu, poświęcając im 100% swojej uwagi, mając pewność, że przechodząc przez transformację stają się innymi ludźmi, że wreszcie mogę pomagać ludziom, którym tak naprawdę chcę pomagać i nie muszę już jeździć jak akwizytor od biura do biura, od klienta do klienta na kolejną sesję, tylko mogę pracować w domu, łącząc to z opieką nad dzieckiem i rozwojem naukowym na uczelni.  

Warto się przełamać choćby do tej pierwszej rozmowy z nimi gdzie tak mocno uświadamiają i otwierają oczy, gdzie są w stanie zmienić podejście do biznesu, wpłynąć na ludzkie życie.  

Razem stworzyliśmy wspaniały projekt "Przemawiaj Profesjonalnie Pozostając Sobą".  

Monika Dabkiewicz

Trenerka Dojrzałych Kobiet  

 http://dojrzalekobietycwicza.pl/

Katarzyna Malinowska Kreatorka Zmiany Wizerunku  

 http://katarzynaradzi.pl/

"Prosto z serca, dziś jest dobry na to moment. 

Pierwsze słowa są skierowane do Marty i prosto z serca podziękowania:  

Tuż przed naszą rozmową byłam od ponad roku stylistką, która kochała pracę z ludźmi mając możliwość przeprowadzania zmiany, ale w momencie też kiedy moja firma ledwo ruszyła zaczęła się zatrzymywać i szukałam przyczyn. Nawet pojawiła się myśl o zamknięciu, czułam się wyczerpana, z zupełnie innych względów jak się później okazało. Marta pokazała mi i przeprowadziła przez to dokładnie, co siedziało głęboko we mnie a bardzo już chciało wyjść, to mój dar i pasja.

Pracując z Wami zmieniło się nie tylko moje życie zawodowe. Piękne jest to, że okazało się jak najbardziej możliwe połączenie mojej pracy z doświadczeniem życiowym.  

Dzięki temu, mogę pomagać kobietom w pełni jako kreatorka zmiany wizerunku" od wewnątrz do zewnątrz". Pomagam kobietom wychodzić z toksycznych klatek ich przekonań i relacji oraz tworzyć spójny i autentyczny wizerunek. Znam ich ból, strach i to jak bardzo potrzebują zmiany i prowadzenia. Czasem zaczynam myśleć i stawać się kreatorką nie tylko wizerunku, ale serc.  

Cały proces jaki przeszłam z Wami, który tak na prawdę cały czas trwa, wzmocnił mnie samą wewnętrznie, zmienił moje osobiste relacje.  

To, słowa, które niedawno usłyszałam od mojej klientki: "masz radość w oczach, taki uśmiech i ten spokój". Zmieniły się też moje dochody, nie czuję presji, że nie mam klientów, czy na siłę muszę ich szukać. Przejście przez cały proces z Wami nauczyło mnie głębiej, pewniej i skuteczniej współpracować z ludźmi. 

To, co mocniej mogę napisać, to Marta też była w bardzo trudnym momencie osobistym dla mnie, tak jak anioł. Wyciągnęła wszystko, co pchało mnie w dół i nauczyła jak sobie z tym radzić i to działa. 

Ściskam Was bardzo mocno:) jesteście nie tylko prawdziwymi mentorami, ale ludźmi z ogromnym sercem i prawdą w działaniu."  

Paweł Sowa Life coach i specjalista ustawień systemowych  

Dzień Dobry wszystkim.  

Dlaczego piszę ten krótki post? 

Bo myślę, że każdy klient teamu Góraków :) przechodzi dość podobny proces TRANSFORMACJI. Od początkowego "dlaczego ktoś miałby mi tyle zapłacić" poprzez różne osobiste czyszczenia przekonań i usyfionego mind-setu :) po pierwszy konkretny przelew. 

Doświadczyłem tego wszystkiego. Czasami dość boleśnie. Ale warto było, bo po paru drobnych przeróbkach oferty i precyzyjnego zaadresowania problemu I TO JESZCZE ZANIM WYSTARTOWAŁA KAMPANIA zgłosiło się do mnie 5 klientów, po nowych stawkach. Dwoje z nich zdążyło już ukończyć program i efekty w ich życiu sprawiają, że zbieram szczękę z podłogi :) 

Mówiąc krótko. W jakimkolwiek miejscu jesteś- wytrwaj!!! 

Konrad i Marta- dzięki <3

Marzena Lampasiak

"Pani od Zmiany Wizerunku" 

Marzena zgłosiła się do nas mimo że jej biznes funkcjonował bardzo dobrze, kalendarz miała wypełniony po brzegi ale miała już dość pracy za stawki rynkowe tzw. godzinowe, była tym zmęczona, sfrustrowana, czuła że jej wiedza i ekspertyza są warte znacznie więcej. Chciała docierać do bardziej zaangażowanych i wartościowych klientek.

Agnieszka Chochoł

Psycholog-Seksuolog/Psychoterapeuta Poznawczo-Behawioralny/Coach ICC

https://www.klinikarelacji.pl

Cześć, Witaj Powiem Ci, jak zmienił się mój biznes dzięki udziałowi w programie Konrada i Marty:

Dopracowałam mój autorski program dla par, dzięki temu jeszcze skuteczniej pomagam moim klientom, którzy osiągają prawdziwą transformację i niesamowite rezultaty. Pracuje jeszcze bardziej w zgodzie ze sobą na własnych zasadach. Nie pracuje z wszystkimi osobami, które się do mnie zgłoszą. Teraz wybieram tylko tych, którym jestem pewna, że mogę pomóc i z takimi, którzy na prawdę chcą pracować. Dzięki temu mam praktycznie pewność, że proces zakończy się sukcesem.

Kiedy zaczynałam wierzyłam w to, że warto iść swoją drogą. W moim przypadku to ścisła specjalizacja w pracy z parami i z kobietami nad związkiem. To również odejście od tradycyjnej terapii, a połączenie terapii, coachingu i technik treningowych. Co przekładało się bardzo mocno na efekty. Wierzyłam, ale nie do końca potrafiłam o tym o opowiedzieć. Teraz wiem, jak przedstawić to w odpowiedni sposób moim klientom. 

To co jest mi bardzo bliskie w pracy z moimi klientami to bardzo indywidualne podejście do każdego z kim pracuje. Tego samego doświadczyłam pracując z Martą i Konradem. Czułam i wiedziała, że jestem dla nich ważna. Do tego bardzo dobrze i kompleksowo przygotowane materiały merytoryczne oraz bardzo duży nacisk na mindset, co według mnie jest absolutnie najważniejsze. Wiem, że mogę osiągnąć świetne rezultaty nie poświęcając mojego czasu i czasu dla mojej rodziny na ciągłym byciu w mediach społecznościowych i produkowania miliona treści oraz selfie.

Podsumowując jeśli szukasz innej drogi niż tradycyjny marketing, swojej drogi, możesz być pewna, że Konrad i Marta Ci pomogą.

A i zapomniałam o najważniejszym moje dochody wrosły od razu o 40%!!!

Karina Kubiak

Doradca ds. Ubezpieczeń/ Spacjalista ds. Sukcesji

Cieszę się, że jestem z Wami. Po długich i żmudnych poszukiwań i nietrafionych inwestycji czuję, że jestem w odpowiednim miejscu. Zdobywanie wiedzy i prowadzenie biznesu z empatią tak jak od zawsze tego chciałam, samo szczęście i czysta przyjemność.

Inga Wiśniewska - Vonnahme

- Ekspert Językowy -

Pomaga przełamać blokady i osiągnąć wolność językową osobom świadomie budującym swoją karierę.

Dzięki Wam zyskałam mnóstwo czasu, bo przestałam zajmować się czasochłonnymi, bezcelowymi działaniami. Ale najważniejsze jest to, że stałam się zupełnie innym człowiekiem, dzięki czemu mogę jeszcze lepiej pomagać moim klientkom, a mi samej łatwiej żyć. Dziękuję <3

Anna Ślubowska

Tłumacz języka francuskiego/ Coach Kobiet po rozwodzie

Można inwestować w kolejne szkolenia, kursy, czytać kolejne książki o marketingu, samorozwoju, słuchać samozwańczych speców od tzw. "sukcesu" i... nic w swoim życiu i pracy nie zmieniać. Można także zacząć pracować z Konradem i Martą, wywrócić swój biznes do góry nogami, żeby wreszcie zaczął działać tak, jak tego chcemy - w zgodzie z tym, kim naprawdę jesteśmy, odważnie, żegnając się z tym, co od dawna nie działa. To jest głęboka praca, po której nic nie wygląda już tak samo. Jak dobrze, że ja się nie wahałam.

Anna Bogdanowska

Przedsiębiorca

Ja jestem na początku procesu z Wami. Od kilku lat szukałam drogi dla siebie i swojego biznesu. To czego doświadczam od dwóch tygodni to dokopywanie się do tych wartsw, które zostały głęboko zakopane, zaniedbane i zapomniane. Wszystko czego się uczę jeszcze bardziej ugruntowuje mnie na mojej drodze do Szczęścia i Obfitości. Od samego początku, czyli od momentu podjęcia decyzji mam nieodparte wrażenie, że właśnie u Was znajdę brakujące puzzle w mojej układance. Każda nowa "lekcja" tylko mnie w tym utwierdza. Dla każdej która się waha, mówię: szkoda czasu. Jestem w tym procesie. Nie dokonałam w życiu lepszej inwestycji biznesowej.

Arigato, że pojawiliście się na mojej drodze. 

< Umawiam się na rozmowę>